6-7 kwietnia  w Szczecinie odbył się XXI Puchar Ziem Północnych Turniej dziewcząt i chłopców we floretach. Wśród dziewcząt w najstarszej kategorii startowały 3 zawodniczki. Do finałowej ósemki awansowały Lena Nowak oraz Liliana Paul, które zajęły odpowiednio 6 i 7 miejsce. Trzecią startującą zawodniczka była Julia Mucha, która zakończyła zawody na 36 miejscu.

W kategorii wiekowej do 12 lat startowało 8 zawodniczek z naszego klubu. Wspaniałe 3 miejsce zajęła Marta Sączyńska a w finałowej ósemce uplasowała się na 6 miejscu Victoria Dorn a na 8 Aleksandra Kozłowska. Tuż za ósemki na 9 miejscu turniej zakończyła Zofia Czarnecka. Pozostałe dziewczyny zajęły odpowiednio miejsca: Jagna Śliwka 17, Zofia Borkowska 19, Magdalena Kizielewicz 24, Maria Kałużyńska 25.

Mieliśmy również swoją reprezentantkę w najmłodszej grupie. Mowa o Alicji Kozłowskiej, młodszej siostrze Aleksandry. Alicja zajęła wspaniałe 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Następnego dnia powalczyli chłopcy- Wiktor Wojtas w kategorii do 14 lat zajął wysokie 8 m-ce, Michał Kapała -17 m-ce, a  Marceli Filipski Wrocławski 28.
W kategorii do 12 lat na podium stanął Franek Kozłowski zajmując 3 m-ce. Ivo Klimkiewicz-9 m-ce, Witold Kominek -12 m-ce, Maciej Mendalka-20 m-ce, Filip Rzeczkowski 22 m-ce, a  Nikodem Jordan 27 m-ce.
Wielkie brawa dla wszystkich startujących, życzymy wielu sukcesów w przyszłości 😊