GRONO PEDAGOGICZNE GDAŃSKIEJ SZKOŁY SZERMIERKI
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
DYREKCJA
Dyrektor szkoły – Adam Władek
Wicedyrektor – Żanetta Ziółkowska
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH
Język polski – Alicja Biały, Joanna Domska, Katarzyna Kubach-Pryczkowska, Grażyna Misiołek,
Historia i WOS – Małgorzata Kuszner, Mirosław Kardaś, Krystian Dzikowski
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH
Język angielski– Monika Kłos, Nawojka Łuczak, Bogna Pestka, Magdalena Wierzchowska
Język niemiecki – Dorota Rutkowska, Weronika Hinca
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZYCH
Matematyka – Katarzyna Maszka, Marek Rzepnicki, Arkadiusz Sumionka, Żanetta Ziółkowska
Fizyka – Joanna Luty, Arkadiusz Sumionka
Chemia – Joanna Luty
Przyroda – Ewa Filiks, Bożena Pyrz
Biologia – Ewa Filiks
Geografia – Bożena Pyrz
Informatyka – Krystian Meredyk, Karolina Frohwerk
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH
Muzyka – Agnieszka Augustyniak
Plastyka – Renata Góra
Technika – Renata Góra, Ewa Filiks
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
Jolanta Baran, Katarzyna Felusiak-Zakrzewska, Agnieszka Filary, Karolina Frohwerk, Jacek Graczyk, Piotr Kowalczuk, Anna Lidzbarska, Igor Łuczak, Katarzyna Miłkowska, Paweł Papużyński, Konrad Pietrusiak, Małgorzata Romanowska, Anna Sobczak, Danuta Szulc, Łukasz Szymański, Krzysztof Walka, Andrzej Witkowski, Ewa Zagórska
NAUCZYCIELE RELIGII I ETYKI
Religia – s.Katarzyna Bąkowska, Anna Ochnik, Andrzej Skrzypczak
Etyka – Maria Kulesza,
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Anna Białas, Bogumiła Hildebrand, Małgorzata Kamińska, Magdalena Kiełczykowska, Iwona Lisius, Bogna Pestka, Joanna Sygit, Iwona Lisius, Marta Glonke
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Agnieszka Kamela, Gracjana Światłowska
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY
Agnieszka Augustyniak, Justyna Chilewska, Krystian Dzikowski, Irena Kozłowska, Igor Łuczak, Marta Rozenek, Małgorzata Sikorska, Agnieszka Filary, Natalia Noga
KADRA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Psycholog – Natalia Formela
Pedagog – Barbara Brzozowska
Pedagog specjalny – Barbara Brzozowska
Nauczyciel wspomagający – Małgorzata Bona, Dorota Kujawska, Anna Ochnik. Barbara Stolarska, Ewa Pytel
Nauczyciel rewalidacji – Maria Kulesza, Małgorzata Bona, Anna Ochnik, Dorota Kujawska, Ewa Pytel
Doradztwo zawodowe – Katarzyna Skwarcow-Nowakowska
Logopeda – Iwona Szczepaniak
BIBLOTEKARZE
Zofia Terlecka, Mirosław Kardaś