Challange Wratislavia 45. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci

W miniony weekend we Wrocławiu odbył się 45 Challange Wratislavia. W sobotę na plansze wyszli nasi młodzi floreciści. W kategorii do lat 15 najlepiej spisał się Konstanty Zieliński (trener Andrzej Witkowski), który w stawce 129 zawodników zajął 8 miejsce.

4. Julian Załęski

W kategorii do 13 lat najlepiej spisał się Aleksander Żyłko (trener Filip Płocharski), który był 30 w stawce 135 startujących zawodników. Pozostałe miejsca naszych florecistów:

1. Oliwier Malottke

W najmłodszej kategorii czyli do lat 11 najlepiej spisał się Franciszek Kozłowski (trener Krzysztof Walka), który był ostatecznie 41. W tej kategorii startowało 90 zawodników.

7. Jan Kerth

W niedziele na planszach walczyły dziewczyny. W najstarszej kategorii najlepiej powalczyła   Oliwa Lidzbarska (trener Konrad Pietrusiak), która ostatecznie zajęła 16 miejsce na 108 startujących zawodniczek.

Pozostałe wyniki:
61. Nadia Choszcz

W kategorii do lat 13 wspaniale spisała się Olga Pisarewicz i Alicja Szultka (trenerka Katarzyna Zakrzewska). Olga zajęła ostatecznie 2 miejsce a Alicja 3 na 138 startujących zawodniczek.