Fantastyczny występ polskich florecistek w drużynowym Pucharze Europy kadetek w Samorinie. Nasz zespół, walczący w składzie: Malwina Kołodziejczyk, Marta Oklińska, Antonina Lachman i Karolina Żurawska stanął na najwyższym stopniu podium. W stawce 31 drużyn nasza pierwsza reprezentacja okazała się niepokonana wygrywając m. in. z Turczynkami, Węgierkami i Ukrainkami. Drugi z polskich zespołów zajął 5. lokatę a Polska 4 została sklasyfikowana na 7. pozycji.

Nasza absolwentka Malwina Kołodziejczyk stanęła na podium Pucharu Europy U17 florecistek, który odbył się w słowackim Samorinie. Do rywalizacji przystąpiło 166 zawodniczek, a formuła turnieju uwzględniała walki repasażowe. W zawodach wzięło udział 19 Polek, z których najlepiej wypadła gdańszczanka zajmując trzecie miejsce. W ukraińskim finale Olga Sopit pokonała Kristinę Petrovą a drugie z miejsc na najniższym stopniu podium zajęła Lior Druck z Izraela.