Dziś pożegnaliśmy naszych absolwentów! ❤️
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych rozpoczęło się tradycyjnie od pięknie zatańczonego poloneza, przygotowanego pod kierunkiem p. Zanetty Ziółkowskiej.
Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom, którzy wyróżnili się osiągnięciami naukowymi i sportowymi. Nie zabrakło również części artystycznej – ósmoklasiści zaprezentowali występy zarówno pełne wzruszeń, jak i humoru, dostarczając wszystkim wielu emocji i uśmiechu.
Drodzy Absolwenci, dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacji. Wierzymy, że przed Wami piękna przyszłość!
Powodzenia! 🍀🎓