Dziś pożegnaliśmy naszych absolwentów! 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych rozpoczęło się tradycyjnie od pięknie zatańczonego poloneza, przygotowanego pod kierunkiem p. Zanetty Ziółkowskiej.
Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom, którzy wyróżnili się osiągnięciami naukowymi i sportowymi. Nie zabrakło również części artystycznej – ósmoklasiści zaprezentowali występy zarówno pełne wzruszeń, jak i humoru, dostarczając wszystkim wielu emocji i uśmiechu.
Drodzy Absolwenci, dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacji. Wierzymy, że przed Wami piękna przyszłość!
Powodzenia! 



